W Si-Mar możesz wynająć samochód na dowolny czas. Doba, dwie, trzy, miesiąc. Dzwoń po szczegóły 510585700

Wynajem krótkoterminowy w Si-Mar to jeden do dwóch dni. Usługa, z której korzystają klienci, którzy doraźnie potrzebują samochodu, z różnych przyczyn, choćby dlatego, że ich własne auto jest w naprawie. Z opcji krótkoterminowej korzystają też często firmy pomocy drogowej, które swoim klientom zapewniają samochód zastępczy.

Nie musisz martwić się o to, ze formalności będą wyjątkowo skomplikowane i czasochłonne. Jeśli masz ukończone 23 lata, posiadasz prawo jazdy co najmniej od roku możesz do nas dzwonić i dowiedzieć się o wynajem krótkoterminowy. Informacje, których potrzebujemy dotyczą daty i godziny wynajmu oraz samochodu, którym jesteś zainteresowany. Obierając samochód z wypożyczalni musisz okazać prawo jazdy, wybrać opcję dodatkowego ubezpieczenia, przeczytać i podpisać umowę wynajmu krótkoterminowego i sprawdzić, czy samochód nie posiada istniejących uszkodzeń. Oddajesz auto na czas, zatankowane do pełna, tak jak je otrzymałeś.

Dla kogo wynajem krótkoterminowy?

Dla osób i firm, które potrzebują samochodu na krótki czas, na wyjazd na urlop, dojazd w określone miejsce. Dla osób, które przyjeżdżają z zagranicy i muszą się poruszać po Polsce z dużo większą swobodą, niż komunikacja publiczna. Dla ludzi, którzy nie posiadają własnego samochodu, lub ich samochód właśnie jest w naprawie.

Share