, kategoria: Bez kategorii.

Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego i Twoje auto wymaga naprawy? Boisz się, że przez ten czas będziesz musiał korzystać z przepełnionej komunikacji miejskiej? Być może sytuację da się uratować. Poniżej dowiesz się, czy przysługuje Ci wynajem samochodu z OC sprawcy i jak uzyskać zwrot. czytaj więcej »

Share

, kategoria: Bez kategorii.

Lot zarezerwowany, już wiesz, że Święta w tym roku spędzasz z rodzina w Polsce. Do pełni szczęścia brakuje ci tylko mobilności? Nic straconego, możesz wynająć auto z wypożyczalni i cieszyć się niczym nieskrępowaną wolnością w Polsce. czytaj więcej »

Share
Wynajem aut Zgorzelec

, kategoria: Bez kategorii.

Bo dlaczego by nie? Pomyśl, telepać się do celu własnym samochodem, gdy na drogach ruch, żar się leje z nieba? Auto może odmówić posłuszeństwa, bo swoje kilometry za sobą ma. Albo nie posiadasz samochodu, a cenisz jednak niezależność i poczucie wolności, jakie daje ci samochód, dzięki któremu nie spędzasz urlopu w jednym miejscu, i nie skazujesz się na autobusy, busy czy pociągi. czytaj więcej »

Share

, kategoria: Bez kategorii.

Z jednej strony wygoda podróży, z drugiej, zatłoczone w czasie długich weekendów i wakacji drogi. Wydaje się, czasem lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze środków komunikacji publicznej, a na miejscu, z wypożyczalni samochodów, co pozwoli sprawnie poruszać się o bliższej i dalszej okolicy. czytaj więcej »

Share

, kategoria: Bez kategorii.

Czasem nasi klienci opowiadają o swoich przygodach związanych z wypożyczeniem auta poza granicami Polski. To ważne, by dzielić się doświadczeniami, zwłaszcza, jeśli możemy uczyć się na cudzych błędach. Bez negatywnych doświadczeń innych trudno nawet sobie wyobrazić, jak możemy zostać oszukani, nawet na tak prozaicznych rzeczach jak ubezpieczenie. czytaj więcej »

Share

, kategoria: Bez kategorii.

Klienci bywają czasem zaskoczeni dodatkowymi kosztami. Staramy się każdego uprzedzić o najważniejszych punktach regulaminu, niestety, podekscytowana podróżą, niechęć do zapoznania się z warunkami umowy czy regulaminem, presja czasu i chęć jak najszybszego uporania się z formalnościami w biurze powodują, że człowiek nie zawsze przyswoi sobie to, o czym my mówimy. Najważniejsza jest dobra komunikacja, bez rzetelnej informacji nie ma korzystnej i owocnej współpracy. Dlatego też postanowiliśmy zamieścić ten wpis. Może zainteresuje klienta, przeglądającego naszą stronę. czytaj więcej »

Share

, kategoria: Bez kategorii.

Wynajmem aut użytkowych to rozwiązanie coraz częściej stosowane rozwiązanie przez polskie firmy, dla których jest to sposób na długoterminowy sposób finansowania nie tylko samochodów osobowych, ale też i użytkowych, które są podstawowym narzędziem w rozwoju firmy. czytaj więcej »

Share

, kategoria: firma.

Zbliża się długi weekend. Wielu ludzi zastanawia się, jak go spędzić. Czasem nachodzi człowieka ochota, by zabrać ukochaną czy rodzinę na szybki wypad na drugim krańcu Polski, a jednak … myśl o spędzeniu całego dnia w samochodzie działa odstraszająco. czytaj więcej »

Share